Badania USG Doppler

USG Joanna Drewa – Badania USG Doppler Bydgoszcz

Badania USG metodą Dopplera to specjalna technika ultrasonograficzna, która wykorzystuje zasadę efektu Dopplera do oceny przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Podczas tego badania, fale dźwiękowe odbijające się od krwi w ruchu są analizowane, co umożliwia lekarzom ocenę prędkości i kierunku przepływu krwi w badanych naczyniach. Dzięki badaniom USG metodą Dopplera możliwe jest dokładne zobrazowanie przepływu krwi w tętnicach i żyłach, co pozwala na wykrycie ewentualnych zaburzeń, takich jak zwężenia, zatory, żylaki, zakrzepowe zapalenie żył oraz inne nieprawidłowości hemodynamiczne.

USG Joanna Drewa – USG prywatnie

Nasz gabinet jest placówką prywatną, co oznacza, że pacjenci nie potrzebują skierowania od lekarza pierwszego kontaktu ani innej instytucji medycznej, aby poddać się badaniu ultrasonograficznemu. Wystarczy telefonicznie, lub osobiście umówić się na wizytę, a nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści będą mogli przeprowadzić badania bez konieczności formalności związanych ze skierowaniem. Dzięki temu zapewniamy naszym pacjentom dostęp do wysokiej jakości diagnostyki ultrasonograficznej.

Badania USG Doppler

Rejestracja

Zapraszamy

Poniedziałek – Piątek

11.00 – 18:00

Sobota

9.00 – 13:00

Wypełnij formularz w celu umówienia wizyty

4 + 10 =

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

USG Joanna Drewa – Gabinet USG Bydgoszcz

Badania i konsultacje przeprowadzane przez specjalistów na zaawansowanym technologicznie sprzęcie diagnostycznym.

 T:  (+48) 601 63 82 92
M:  info@usg-drewa.pl

Adres:
ul. Konarskiego 11/1
85-066 Bydgoszcz
(obok Hotelu Bohema)

USG DREWA Bydgoszcz 2024