Badania USG

USG Joanna Drewa – Badania USG Bydgoszcz

Badania ultrasonograficzne (USG) to nieinwazyjna metoda diagnostyczna wykorzystująca fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, które są przekazywane przez skórę i wnikają do ciała pacjenta. Gdy fale dźwiękowe napotykają na różne struktury wewnętrzne organizmu, są one odbijane z różną intensywnością, co pozwala na uzyskanie obrazu tkanek, narządów i struktur anatomicznych. Te dane są przetwarzane przez specjalistyczny sprzęt komputerowy, który generuje obraz na ekranie, umożliwiając lekarzowi ocenę stanu zdrowia pacjenta oraz diagnozowanie różnych schorzeń i chorób.

USG Joanna Drewa – USG prywatnie

Nasz gabinet jest placówką prywatną, co oznacza, że pacjenci nie potrzebują skierowania od lekarza pierwszego kontaktu ani innej instytucji medycznej, aby poddać się badaniu ultrasonograficznemu. Wystarczy telefonicznie, lub osobiście umówić się na wizytę, a nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści będą mogli przeprowadzić badania bez konieczności formalności związanych ze skierowaniem. Dzięki temu zapewniamy naszym pacjentom dostęp do wysokiej jakości diagnostyki ultrasonograficznej.

Badania USG

Rejestracja

Zapraszamy

Poniedziałek – Piątek

11.00 – 18:00

Sobota

9.00 – 13:00

Wypełnij formularz w celu umówienia wizyty

7 + 1 =

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.