USG mięśni i ścięgien

USG Joanna Drewa – Badanie USG mięśni i ścięgien

Badanie USG mięśni i ścięgien jest często stosowane w różnych dziedzinach medycyny, takich jak ortopedia, fizjoterapia, reumatologia czy medycyna sportowa. Może być używane do oceny i monitorowania urazów stawów i uszkodzeń mięśni, stanów zapalnych, zmian zwyrodnieniowych, do oceny efektów terapii fizjoterapeutycznej oraz diagnostyki innych patologii związanych z układem mięśniowo-szkieletowym.

Badanie USG mięśni i stawów jest zazwyczaj szybkie, bezbolesne i bezpieczne. Dodatkowo, pozwala na uzyskanie obrazu w czasie rzeczywistym, co umożliwia lekarzom dokładną ocenę badanych struktur.

USG mięśni Bydgoszcz – badanie mięśni i ścięgien świadczone w gabinecie lekarskim USG Joanna Drewa.

USG Joanna Drewa – USG prywatnie

Nasz gabinet jest placówką prywatną, co oznacza, że pacjenci nie potrzebują skierowania od lekarza pierwszego kontaktu ani innej instytucji medycznej, aby poddać się badaniu ultrasonograficznemu. Wystarczy telefonicznie, lub osobiście umówić się na wizytę, a nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści będą mogli przeprowadzić badania bez konieczności formalności związanych ze skierowaniem. Dzięki temu zapewniamy naszym pacjentom dostęp do wysokiej jakości diagnostyki ultrasonograficznej.

Badania USG

Rejestracja

Zapraszamy

Poniedziałek – Piątek

11.00 – 18:00

Sobota

9.00 – 13:00

Wypełnij formularz w celu umówienia wizyty

8 + 5 =

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.